Fruit Ninja ke stažení zdarma

Titulní strana » Android » Hry » Arkády

Fruit Ninja

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-01-20

Legendární akčně postřehová hra jménem Fruit Ninja určená pro dotyková mobilní zařízení vás chytne a nepustí. Vašim úkolem je co nejrychleji a nejlépe jedním tahem rozsekat veškeré přilétající ovoce.

Princip hry Fruit Ninja

Aby to nebylo tak jednoduché, tak ovoce přilétá v čím dál tím větších hromadách a taky rychlostech. Body můžete při tom násobit různými komby a speciálními tahy. Pozor si však dejte na ďábelské bomby které se tu a tam objeví a pokud je přeříznete, pak může záhy skončit vaše ovocnářská kariéra.

Hra Fruit Ninja je svižná i na starších Android zařízeních, vyniká pestrými barvami a realistickými (někdy až trochu moc) zvuky. Princip hry a hratelnost je ověřená snad na tisícovce různých mobilů a tabletů a herních zařízení. A na displejích se nám objevuje již od roku 2010!

Pokud se jí rozhodnete stáhnout (mimochodem je Fruit Ninja ke stažení zdarma) pak vás kliknutí na odkaz ke stažení přenese do Google Play centra. Je to z důvodu zajištění té nejlepší kompatibility s vašim Android zařízením.

Závěr

Pokud se dá o nějaké hře hovořit jako o novodobé klasice, tak je to bez sebemenších pochyb právě Fruit Ninja. Nabízí ultimativní zábavu, odreagování a cvičí váš postřeh. Dokonce bych si jí troufl přirovnat ke hře Tetris. Jednoduchý nápad, perfektní provedení, není co řešit a stahujte. S nožem v kuchyni to, ale doma opravdu nezkoušejte.


Podrobnosti o Fruit Ninja

Verze:2.2 Licence:Freeware Velikost:84.3 MB    Výrobce: HALFBRICK    Požadavky: Android 2.x,
3.625

Fruit Ninja
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

Despicable Me náhled Despicable Me
Hra vycházející z animovaného filmu Já, padouch pro Android.
Zombie Tsunami náhled Zombie Tsunami
Hra ve které ovládáte hordy zombie a ničíte vše co vám přijde do cesty.
Fruit Ninja náhled Fruit Ninja
Arkádová hra při níž padne za oběť díky vašemu postřehu tuna ovoce.
Angry Birds náhled Angry Birds
Proslulá arkádová hra pro dotyková zařízení se systémem Android.
Subway Surfers náhled Subway Surfers
Arkádová hra ve které se snažíte zoufale utéct rozzlobenému fízlovi.