Angry Birds ke stažení zdarma

Titulní strana » Android » Hry » Arkády

Angry Birds

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-01-20

Když se poprvé objevila hra Angry Birds na displejích mobilních zařízení a počítačů tak o jejím úspěchu mohl pochybovat asi jen málokdo. Chytlavá od prvního okamžiku, důmyslně propracovaná, skvělá grafika i zvuk, zkrátka a dobře tato hra se stala jednou z těch legend, které se rodí jednou za „X let“.

Jako důkaz o její nadčasovosti lze použít fakt, že pokud si k ní sednete i dnes, tak u Angry Birds strávíte bez zastavení několik hodin.

Princip hry Angry Birds

Princip je jednoduchý a dokonce podpořen i malým animovaným příběhem. Ocitnete se na straně ptáků s různými vlastnostmi a máte za úkol pozabíjet spoustu veselých prasátek, které vám stojí v cestě k finálnímu mega boss praseti.. To vše pokud možno za co nejmíň tahů, tedy výstřelů. Ano, v Angry Birds se naštvanými ptáky střílí a to konkrétně z velkého praku.

Musíte tedy dobře zamířit (což je podpořenou menší předkreslenou balistickou křivkou.) Odhadnout potřebnou sílu a vypálit. Záleží přitom i jakého ptáka jste zrovna nabili. Každý má totiž jiné vlastnosti. Jeden typ ptáků exploduje, další umí akcelerovat a jiný se zase rozdělí na spoustu menších ptáků. Strategie se tak komplikuje a spolu s novými typy ptáků se objevují i více složité levely.

Stažení hry

Hra Angry Birds je sice ke stažení zdarma, uvnitř ní lze ale realizovat různé nákupy, čímž si její vydavatel vydělává na své živobytí. Je ale jen na vás jestli něco budete kupovat nebo ne. Odkaz ke stažení vede na web Googlu a to z toho důvodu aby se stáhl správný typ souboru určený právě pro vaše zařízení.


Podrobnosti o Angry Birds

Verze:5.0.2 Licence:Freeware Velikost:48.4 MB    Výrobce: Rovio Entertainment Ltd.    Požadavky: Android 2.x,
4.1666666666667

Angry Birds Google Play
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

Despicable Me náhled Despicable Me
Hra vycházející z animovaného filmu Já, padouch pro Android.
Zombie Tsunami náhled Zombie Tsunami
Hra ve které ovládáte hordy zombie a ničíte vše co vám přijde do cesty.
Fruit Ninja náhled Fruit Ninja
Arkádová hra při níž padne za oběť díky vašemu postřehu tuna ovoce.
Angry Birds náhled Angry Birds
Proslulá arkádová hra pro dotyková zařízení se systémem Android.
Subway Surfers náhled Subway Surfers
Arkádová hra ve které se snažíte zoufale utéct rozzlobenému fízlovi.