Nod 32 ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Bezpečnost » Antiviry

Nod 32

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-13

O bezpečnosti surfování na internetu už toho bylo napsáno mnoho. Každý z nás ví, že je potřeba svůj počítač, svoje data a programy chránit, a to nějakým kvalitním antivirovým programem. Jedním z nejlepších je určitě ESET Nod 32.

Co Nod 32 umí

Díky tomuto antivirovému programu se můžete cítit opravdu v bezpečí, protože vám poskytne dokonalou ochranu před mnoha druhy počítačových virů jako jsou například trojské koně, červy a mnoho dalších nebezpečných hrozeb.

Navíc je vybaven technologií ThreatSense, díky které dokáže najít i skryté hrozby, které by jiný antivirový program přešel bez povšimnutí. Velkou výhodou antiviru Nod 32 je také skutečnost, že není náročný na systém a lze s ním velmi dobře ochránit i pomalejší stroje. ESET NOD 32 vám mimo jiné nabídne i velmi přehledné uživatelské rozhraní, takže pokud stále váháte, který antivirový program do svého počítače nainstalovat, ESET NOD 32 může být tou pravou volbou.

Od ostatní konkurence se Nod 32 nevymyká jen profesionální kvalitou, která byla mnohokrát prokázána nezávislými testy, ale bohužel pro nás uživatele i cenou. Tozo zkrátka není levný antivir za pár peněz.

Je tedy Nod 32 ke stažení zdarma?

Ke stažení zdarma je 30-ti denní zkušební verze Nod 32, jinak naprosto plnohodnotného antiviru. Vybrat si můžete ze dvou verzí instalací. Jedna je nazvaná jako live, kdy si stáhnete menší soubor a zbytek se stáhne během instalace přímo z centra výrobce a ta druhá je už klasická, rozdělená tradičně na 32 a 64bit verzi. První varianta instalace by mohla být v některých případech teoreticky bezpečnější, naopak ta druhá je spolehlivě vždy rychlejší.

Historie aktualizací

V roce 2014 vyšla nová verze 8. U této je výrobcem především zdůrazňované významné zrychlení běhu a odlehčení systémů. Měli by jste tak mít více prostoru pro práci při stejně ochraně systému.


Podrobnosti o Nod 32

Verze:8.0 Licence:Zkušební verze Velikost:60.87 MB    Výrobce: Eset    Požadavky: Windows XP (SP3), Pentium II, 128 MB,300 MB
2.75

Nod 32 v8 32bit
Stahuj (60.87 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Nod 32 v8 64bit
Stahuj (70 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Nod 32 v8 live
Stahuj (1.68 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Microsoft Security Essentials náhled Microsoft Security Essentials
Bezpečnostní balík pro vaše Windows přímo od výrobce a zdarma.
ZoneAlarm náhled ZoneAlarm
Oblíbené bezpečnostní řešení s antivirem a firewallem v hlavní roli.
AVG 2015 náhled AVG 2015
Proslulý český antivirus ve verzi 2015.
Avast Antivirus 2015 náhled Avast Antivirus 2015
Základní free verze antivirového programu 2015 ke stažení zdarma.
AVG AntiVirus náhled AVG AntiVirus
Nejznámější český antivirus s dlouholetým vývojem.