Skype ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Komunikace » VOIP

Skype

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-02

Telefonování přes internet je v dnešní době již zcela běžná záležitost. K tomuto účelu je samozřejmě zapotřebí mít v počítači nainstalovaný ten správný software. A co se telefonování po internetu týče, tím nejlepším se zdá být právě Skype.

Skype je velmi komplexní a nesmírně šikovný program, který vám nabídne spoustu užitečných funkcí, je to program kde kromě klasického volání můžete samozřejmě chatovat, přenášet soubory a ti co to potřebují, zde mohou vést i video-hovory či vést konferenční hovory.

Nevýhody Skype. Jsou vůbec nějaké?

Abychom ho, ale jen nechválili je třeba o Skype vědět, že funguje na principu P2P sítí, což mu sice propůjčuje fantastickou decentralizaci a do jisté míry nezávislost na funkčnosti jeho provozovatele (v tuto chvíli Microsoft), ale také za to byl dost dlouho odsuzován, protože využíval konektivitu vašeho připojení k internetu k tomu aby realizoval potřeby jiných uživatelů Skype. V dnešní době vysokorychlostních neomezených připojení se sice jedná o zapomenutou věc, ale je dobré si principy fungování programů stále připomínat a nezapomínat na ně.

Pozor si také dejte v případě nainstalování na mobilní zařízení kde se tu a tam z pochopitelných důvodů rozdílnosti jednotlivých zařízení a modifikací ze strany výrobce mobilu/tabletu stane že Skype nadměrně zařízení přetěžuje, vybíjí baterii, způsobuje jeho nestabilitu atd.

Závěr

Následují již jen samé výhody. Skype se velmi dobře ovládá, Skype je ke stažení zdarma, Skype je jednoduchý, přehledný a problémy s ním nebude mít ani začínající uživatel. Do Skype se můžete přihlásit i přes účty jiných služeb jako je facebook, twitter atd. Pokud tento program ještě nemáte nainstalovaný a nevyužíváte plně všech jeho výhod, určitě to v co nejkratší době napravte. Skype je připraven ke stažení zdarma.

Vývoj verzí

Předchozí generace Skype skončila na verzi 6.22 a je také stále funkční, přesto se už koná pomalý přesun na verzi 7. A co nového přináší?

  • přepracovaný design pro dotykové ovládání
  • dotykové posouvání
  • video hovory prostřednictvím Skype-Lync

Jako jednomu z nejstahovaněj­ších, věnujeme programu Skype maximální pozornost a tak je pro vás ke stažení přichystána vždy nejnovější verze.


Podrobnosti o Skype

Verze:7.10 Licence:Freeware Velikost:49.54 MB    Výrobce: Microsoft    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 512 MB,300 MB
3.6951219512195

Skype pro Android
Stahuj (externí odkaz)

Skype pro PC 7.1.0 cz
Stahuj (49.54 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Skype pro PC 6.22 cz
Stahuj (42.48 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Skype do mobilu Skype do mobilu [CZ]
VOIP program ve verzi do mobilu se systémem Android. % 0 4 MB

Adam - 2014-11-08 19:15:03

K čemu je mi asi tak Skype, když je dneska u všech operátorů volání za paušál zadarmo?

odpovědět

MIlan - 2014-12-10 21:21:02

třeba k tomu,když se přihlásíš v zahraničí k wi-fi,tak nasledně voláš zadarmo,bez cizí simky a třeba i s videem..:-)

odpovědět

vosa - 2019-08-31 12:04:26

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

odpovědět

Jaroslav - 2020-06-24 11:48:40

dobry den,po nekolika letech jsem vcera zase obnovil Skype, a otevrelo se se vsemi kontakty, ale dnes na notebooku neni a stale se me nabizi poze novy skype prazdne. co s tim? diky jaro

odpovědět

Helena - 2020-07-30 07:21:15

Delší volání,rozhovory na velkou dálku přes půl světa,nové zprávy,zájmy,záliby,nové zážitky

odpovědět
Diskuze je příliš velká. Celou diskuzi zobraz ZDE

Doporučujeme

Teamspeak náhled Teamspeak
Komunikační nástroj populární především mezi hráči počítačových her.
Skype náhled Skype
Nejznámější a nejrozšířenější nástroj pro volání přes internet.