ICQ ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Komunikace » Messengery

ICQ

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-06-25

ICQ je populární internetový komunikační program (messenger), který za dobu své působnosti urazil hodně dlouhou cestu ke zdokonalení a jeho současná podoba jej předurčuje k masivnímu využívání. Od samého začátku si ICQ razilo cestu programů ke stažení zdarma a jeho popularita je na tomto faktu do jisté míry hodně založena

Tento program ke stažení zdarma vám poskytne optimální integraci jak mezi samotnými uživateli ICQ, tak i se sociálními sítěmi Facebook, Twitter, Flickr či YouTube nebo Google+. Znamená to, že své přátele můžete nalézt snadněji než kdykoliv předtím. A co víc, můžete se nimi textovat jak dlouho chcete, a to nejen v reálném čase, ale i se zpožděním.

Novinky v ICQ

ICQ ke stažení zdarma v nové verzi vám oproti svým předchozím verzím nabídne mnoho vylepšení a úprav, především také v samotném přihlašování (již se nemusíte registrovat u ICQ, ale stačí vám jiný účet jako je například facebook), jistě vás potěší i inovované uživatelské rozhraní a samozřejmostí je volání či videohovory.

Závěr

ICQ ve své nové podobě je výborný program, který i v dnešní době dokáže obstát v silné konkurenci obdobného komunikačního software, podpora mobilních zařízení je samozřejmostí. Tak snad na našich monitorech ještě pár dnů ICQ vydrží než ho všudypřítomný Facebook definitivně zabije.


Podrobnosti o ICQ

Verze:8.3 Licence:Adware Velikost:36 MB    Výrobce: ICQ LLC.    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 512 MB,50 MB
4.5

ICQ 8
Stahuj (37 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

ICQ Mobile ICQ Mobile
Mobilní verze ICQ pro zařízení se systémem Android. % 0 10 MB
Diskuze

Doporučujeme

QIP náhled QIP
Alternativní messenger běžící na protokolu ICQ nabízí víc než originál.
ICQ náhled ICQ
Stále hojně rozšířený messenger s dlouhou historií.