Dropbox ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Síť a Internet » Úložiště dat
Titulní strana » Windows » Utility » Zálohování

Dropbox

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-22

Služba Dropbox nabízí ukládání vašich souborů a jejich synchronizaci mezi neomezeným počtem počítačů na kterých pracujete přes internet. Všude kde potřebujete si nainstalujete malý klient Dropbox, který je dostupný ke stažení zdarma. Poté už do něj jen kopírujete stejně jako by to byla jiná složka ve vašem počítači.

Co Dropbox umí?

Data se samy v Dropboxu synchronizují a pak tedy až přijdete z práce, jen zapnete domácí počítač a jsou opět dostupná stejně jako před chvílí na pracovním počítači. Komunikace je samozřejmě šifrovaná a také komprimovaná. Dropbox tedy zaručuje bezpečí a ekonomičnost provozu.

Zajímavé na aplikaci Dropbox není jen to, že je ke stažení zdarma (v omezené velikosti) a že jsou vaše soubory přístupné odkudkoliv kde ho máte nainstalovaný. Díky dropboxu navíc dokážete sdílet své složky mezi jinými uživateli. Data jsou přístupná i z webových stránek takže ostatním kdo nemají dropbox můžete posílat jednoduché odkazy kde vaše soubory najdou a aby toho nebylo málo tak v dropbox jdou dokonce obnovit již smazané soubory.

Pokud vám těch funkcí přijde v dropbox málo, pak nezbývá než si začít platit nějaký ten paušál díky kterému získáte přístup nejen k dalším featurám, ale především si tak nafouknete schránku o další Mega (Giga) Bajty.

Kolik místa Dropbox nabízí?

  • ve výchozím stavu a zdarma nabízí 2GB
  • dále se můžete dopracovat až k 16GB tím že na něj přilákáte své kamarády či splníte jiné úkoly
  • v plné „PRO“ verzi pak až 1TB místa

Podrobnosti o Dropbox

Verze:3.2.6 Licence:Freeware Velikost:44.71 MB    Homepage: Dropbox    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 512 MB,300 MB
3.5

Dropbox 2.10
Stahuj (39 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Dropbox 3.0.3
Stahuj (44.71 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Dropbox náhled Dropbox
Vstupenka do světa cloudového ukládání a sdílení souborů. Zapomeňte na flashky.