Flappy bird ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Online hry
Titulní strana » Android » Hry » Arkády
Titulní strana » iOS » Hry » Arkády

Flappy bird

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-12-11

Snad žádná hra v historii nezažila tak strmý nárůst popularity a pak takový propad jako Flappy bird. Jednoduchá arkádová hra určena původně pouze pro mobilní zařízení s platformou Android se velmi rychle rozšířila od jejího korejského autora do celého světa.

Každý úspěch a dobrá myšlenka je, ale zpravidla po zásluze potrestaná a tak se objevily společnosti, které nejprve jasně určily, že se jedná o klon jejich nápadu a posléze se ozvali i majitelé licence na ságu Mario k jejíž grafice má Flappy bird opravdu hodně blízko což definitivně hře zlomilo vaz a byla stažena z distribučního systému Google Play.

Vzniknuvší kult to ale již nedokázalo zahubit a tak se stalo že se dokonce zařízení na kterých je Flappy bird nainstalována prodávají dráž než ty bez hry.

Jak se Flappy bird hraje

Ze začátku dost obtížně. To jen, ale do doby než přijdete na to co stojí za úspěšným hraním. Tím je rytmus v jakém musíte s ptáčkem skákat tak aby nedocházelo k příliš velkým výkyvům ve vertikálním směru. Zároveň, ale jak se mění pozice překážek se musíte co nejrychleji srovnat do stejného rytmu. Nic jiného v tom nehledejte. Hra vás buďto dostane nebo jí okamžitě smažete.

Závěr

Jak již bylo řečeno, hra byla stažena z distribuce a nejde jí stáhnout ani do mobilu ani do tabletu oficiální cestou, přičemž ta neoficiální může být dost nebezpečná a do vašeho mobilního zařízení zanést nechtěný virus. Pokud můžete tak se lákadlu stažení Flappy bird do mobilu opravdu vyhněte a v klidu si zahrajte online verzi na kterou vede od nás odkaz (viz. podrobnosti o programu). Hra vám poběží v prohlížeči jak mobilního telefonu tak tabletu, ale i počítači nezávisle na platformě, protože je naprogramována v html5.


Podrobnosti o Flappy bird

Verze:1 Velikost:1 MB       Požadavky: Android 2.x,
4.5

Spustit flappybird
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Filip - 2015-01-11 19:41:32

Proč nemůžu takovou hru vymyslet já? Taková blbost a ten člověk je prý bohatý jak bill gejc.

odpovědět

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
World of Warships náhled World of Warships
MMO hra simulující monumentální námořní bitvy od společnosti Wargaming
Flappy bird náhled Flappy bird
Kontroverzní arkádově postřehová hra dostupná k hraní online.
World Of Tanks náhled World Of Tanks
Populární tankový, arkádově laděný simulátor s výbornou hratelností.
World of Warcraft náhled World of Warcraft
Nejpopulárnější MMORPG hra světa s oficiálním zápisem do "Guinnessovky".