World of Warcraft ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » RPG
Titulní strana » Windows » Hry » Online hry

World of Warcraft

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-08-04

V minulosti vznikla celá řada kvalitních MMORPG her, nicméně vývojáři ze známé společnosti Blizzard Entertainment hráčům naservírovali opravdový herní klenot nazvaný World of Warcraft.

Jak již bylo řečeno, jedná se o jednu z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších onlinových her vůbec a není divu. Hra vám nabídne rozlehlý virtuální svět, ve kterém se budete pohybovat společně s ostatními hráči a zde budete plnit mnoho různých úkolů a budete se účastnit mnoha bitev.

Ve hře World of Warcraft si budete moci vybrat z několika nabízených herních ras rozdělených do základních dvou skupin, a to na Alianci a Hordu. V průběhu hry si pak vyberete, za kterou stranu budete bojovat. Kromě rasy si budete moci vybrat i povolání, na kterém samozřejmě bude záviset vaše samotné hraní a role, kterou budete ve hře plnit.

Herní klient hry World of Warcraft je stejně jakou u hromady jiných her dostupný ke stažení zdarma, hra je limitována až po dosažení levelu 20. Do té doby budete mít jistě jasno jestli za hru budete platit nebo ne.

Hra World of Warcraft se dočkala i několika svých datadisků, kdy ten poslední, který bude vydán v roce 2014, ponese název Warlords Of Draenor.


Podrobnosti o World of Warcraft

Verze: Licence:Zkušební verze Velikost:3 MB       Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 2 GB,25 GB
4

WOW en client
Stahuj (3 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
World of Warcraft náhled World of Warcraft
Nejpopulárnější MMORPG hra světa s oficiálním zápisem do "Guinnessovky".