Artlantis Studio ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Rendering

Artlantis Studio

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-01-10

Práce projektantů, architektů a designérů je opravdu velmi zajímavá. S využitím kvalitních programů pro renderování lze provádět vizualizace a budov, interiérů ale i předmětů či dokonce lidí. Jestli máte chuť si tuto práci vyzkoušet i vy, máte k tomu jedinečnou příležitost, a to díky jednoduše ovladatelné aplikaci, jejíž název je Artlantis Studio.

Jak již bylo řečeno tak Artlantis Studio je nástroj k renderování. Umí při tom zpracovávat nejenom statické obrázky, ale i videa. Jeho jednoznačnou výhodou je, že to umí velmi snadno a přehledně, kdy nepotřebujete jako v případě konkurenčních produktů typu Vray znát složitá nastavení.

Co by jste měli o programu Artlantis Studio vědět

Důležité je v případě Artlantis Studia upozornit také na to že v něm od základu obrázek nevybudujete. K tomu aby jste mohli začít pracovat na vizualizaci je zapotřebí nejprve vymodelovat v některém jiném programu samotný předmět který chcete renderovat. K tomu vám mohou posloužit nástroje k modelování.

Teprve když máte model připravený, tak ho naimportujete do nového projektu v Artlantisu, zde mu nastavíte osvětlení (sluncem či osvětlovacími tělesy), nasadíte na něj textury, nastavíte si pohledy ze kterých se vám scéna líbí a následně můžete začít hned renderovat.

Závěr

Jak již bylo řečeno Artlantis Studio je jednoduchý a intuitivní na ovládání. První snímky z něj vyprodukujete opravdu velmi rychle a bez dlouhého učení. Výsledná kvalita při tom není vůbec špatná ani na první pokus. Paradoxem ovšem zůstává, že pokud chcete docílit fotorealistických snímků bude vám nastavení v jednoduchém prostředí programu Artlantis ve výsledku trvat déle než v těch složitějších programech jako je Vray, je to z důvodu absence sofistikovanějších funkcí, které budete muset nějak ošálit.


Podrobnosti o Artlantis Studio

Verze:5 Licence:Zkušební verze Velikost:489.74 MB    Homepage: Artlantis.com Výrobce: Abvent    Požadavky: Windows Vista (32bit), Core 2 Duo, 4 GB,2 GB
5

Artlantis 5.1.2.5 32 bit
Stahuj (489.74 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Artlantis 5.1.2.5 64 bit
Stahuj (492.37 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Blender náhled Blender
Volně šiřitelná aplikace pro modelování, rendering a vše co s tím souvisí.
Artlantis Studio náhled Artlantis Studio
Jednoduchý nástroj k renderování s profesionálními výstupy.
Sweet Home 3D náhled Sweet Home 3D
Nástroj pro jednoduché modelování interiérů, který zvládne obsloužit každý.
Cinema 4D náhled Cinema 4D
Profesionální nástroj pro tvorbu 3D grafiky, zvládne vše od modelu až po rendering.