3ds Max ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Modelování

3ds Max

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-10-19

Synonymem pro vytváření 3D modelů, nebo chcete-li modelování, je bez sebemenších pochyb právě program 3ds Max, dříve známý jako 3D Studio Max. Používají ho, ale nejen profesionálové v oblasti strojírenství, architektury či filmového průmyslu ale také zkušenější uživatelé z oblasti široké veřejnosti.

I přesto že je 3ds Max poměrně složitý, tak ovládání se jeví jako dost intuitivní a s obsluhou vám pomůže nejen obsáhlá nápověda, ale především široká komunita, fóra a tutoriály, které jsou na internetu doslova všudypřítomné. Program poskytuje bez nadsázky tolik funkcí že ani po letech o některých nebudete vědět že v něm jsou obsažené.

Při popisu vlastností 3D studia nesmíme opomenou, že slouží jako široká platforma pro mnoho doplňku z nichž nejzásadnější jsou ty které slouží k renderingu. Zde dostávají vaše 3D modely úplně jiný rozměr. Zdaleka přitom nejde už jen o světoznámý Vray nebo Maxwell. V dnešní době jsou dostupné desítky renderovacích doplňku v cenovém rozptylu od „zdarma“ až do nekonečna. Rozhodně ale neplatí že nejdražší plugin vyrobí automaticky nejhezčí vizualizaci a naopak.

Jak již bylo naznačeno v úvodu, možná ho znáte pod názvem 3D Studio Max, to je označení kdy ho vyvíjela a práva k němu měla společnost Yost Group, nyní jej dále vyvíjí a vydává společnost Autodesk (ta se o něj mimochodem starala i na samém začátku, kdy běžel pod prehistorickým DOSem) a produkt si drží současné označení 3ds Max s transparentnějším označením verzí podle roku jejich vydání.


Podrobnosti o 3ds Max

Verze:2015 Licence:Zkušební verze Velikost:127 MB    Homepage: 3Ds Max Výrobce: Autodesk Inc.    Požadavky: Windows 7 (32bit), Intel Core, 4 GB,6 GB
4.3333333333333

3ds Max 2015 setup
Stahuj (10 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

3ds Max 8.0 setup
Stahuj (127 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Blender náhled Blender
Volně šiřitelná aplikace pro modelování, rendering a vše co s tím souvisí.
Sweet Home 3D náhled Sweet Home 3D
Nástroj pro jednoduché modelování interiérů, který zvládne obsloužit každý.
Cinema 4D náhled Cinema 4D
Profesionální nástroj pro tvorbu 3D grafiky, zvládne vše od modelu až po rendering.
3ds Max náhled 3ds Max
Profesionální nástroj pro vytváření 3D modelů.