Picasa ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Prohlížeče fotografií

Picasa

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-10-17

Máte nepořádek ve svých fotografiích? Stáhli jste si je vůbec někdy z fotoaparátu do počítače? Picasa vás k tomu možná příjemným způsobem donutí.

V současné době je svět přímo zahlcen různými digitálním fotografiemi. Setkáváme se s nimi na každém kroku, každou vteřinu strávenou na internetu či sociálních sítích. Velké množství digitálních fotografií určitě skrývá každý počítač, včetně toho vašeho a tak by se vám mohl zajisté hodit následující program s názvem Picasa, díky kterému bude správa vašich fotografií mnohem jednodušší a přehlednější.

Picasa je užitečný program, který umí během okamžiku proskenovat váš počítač a najít všechny fotografie na disku a následně je pak můžete řadit do alb, přičemž můžete ke každé z fotografií přidat i pár klíčových slov, což vám zjednoduší jednou pro vždy jejich hledání.

Picasa umí samozřejmě spolupracovat přímo s digitálním fotoaparátem, takže můžete fotografie importovat přímo z něho. Navíc vám Picasa nabízí i jednoduchý editor, díky kterému můžete odstranit drobné chybičky na vašich fotkách, jako jsou například červené oči apod.

Pokud by jste se zajímali o jeho historii pak zjistíte že byl tento program původně vyvíjen jiným výrobcem a teprve následně ho koupil internetový gigant Google, což jen dokazuje jeho špičkové kvality a Picase přidává na kráse podporu sociální sítě Google plus.


Podrobnosti o Picasa

Verze:3.9 - 138.150 Licence:Freeware Velikost:17 MB    Homepage: picasa.google.com    Požadavky: Windows XP (SP3), 256 MB,100 MB
3.875

Picasa 3.9 build 138.150
Stahuj (17 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

FastStone Image Viewer náhled FastStone Image Viewer
Prohlížeč obrázků a fotek umožňující jejich snadný převod mezi formáty.
PhotoScape náhled PhotoScape
Volně šiřitelný prohlížeč a zároveň editor fotografií.
XnView náhled XnView
Univerzální prohlížeč a zároveň jednoduchý editor obrázků.
ACDSee Free náhled ACDSee Free
Verze programu ACDSee v prakticky nejpopulárnější cenové hladině na světě.
ACDSee Pro náhled ACDSee Pro
Profesionální verze legendárního ACDSee určená pro fotografy.