KM Player ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Video » Přehrávače
Titulní strana » Windows » MP3 a Zvuk » Přehrávače hudby

KM Player

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-23

Multimediálních přehrávačů existuje celá řada, ovšem jen některé můžeme zařadit mezi ty nejlepší. Jedním z takových programů, které tyto kritéria splňují, je KM Player.

Jedná se o všestranný multimediální přehrávač ke stažení zdarma, který podporuje celou řadu audio i video formátů a navíc s ním lze přehrávat DVD. Mimo to podporuje KM Player celou řadu dalších formátů jako například AVI či SVCD, umí přehrávat i vadné soubory, podporuje kompresní soubory .rar nebo .zip, podporuje dokonce i obrazy disků ve formátu BIN, ISO, IMG či NRG a bez problémů lze pomocí přehrávače KM Player zobrazit i obrázkové soubory typu PNG nebo GIF.

Instalace KM Player

Během instalace neodebírejte součástí, jinak se vám ve výchozím stavu nezapne KM Player v češtině a museli by jste pracně dohledávat kde jí zapnout. Naopak rozhodně neinstalujte doplňky v druhé fázi instalace, jinak si přenastavíte prohlížeč a na funkci programu to již nemá vliv. Ostatně je to i důvod proč Google a potažmo Chrome spolu s různými antiviry blokují spuštění instalace.

Shrnutí

Novější verze je doplněna i o možnost přehrávání BD či Ultra-HD videa. Jak sami uznáte, KM Player ke stažení zdarma je po mnoha stránkách dokonalý program, který se uplatní v každém počítači. Rozhodně vám jej můžeme doporučit, jedná se o jeden z nejlepších multimediálních přehrávačů vůbec a právem od nás získává stříbrné ocenění za nadstandardní výbavu.

Ocenění pro druhý nejlepší multimediální přehrávač

Podrobnosti o KM Player

Verze:3.9.1.1 Licence:Freeware Velikost:34.25 MB    Homepage: Kmplayer.com    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 256 MB,100 MB
4.4

KM Player 3.9.1.1
Stahuj (34.25 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Jirka - 2014-10-21 18:52:45

Jako fajn, ale nejenom že chybí čeština, ale navíc je to celé v nějaké asijské hatmatilce.

odpovědět

Daniel - 2014-10-21 22:40:03

KM Player je v češtině už v základu. Jenom je potřeba ponechat během instalace zatrhnuté všechny doporučené součásti, viz. nově doplněné obrázky v galerii programu.

odpovědět

Doporučujeme

Zoom Player náhled Zoom Player
Přehledný přehrávač audia a videa pro váš počítač.
VLC Media Player náhled VLC Media Player
Kvalitní a bezproblémový přehrávač multimédií s vestavěnými kodeky.
PowerDVD náhled PowerDVD
Mocný přehrávač dnes již nejen DVD, jednoduchý, přehledný a oblíbený.
Windows media player 12 náhled Windows media player 12
Multimediální přehrávač, součástí Windows 7 a 8.
Windows media player náhled Windows media player
Integrovaný multimediální přehrávač pro Windows lze stáhnout samostatně.