TeamViewer ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Síť a Internet » Vzdálená správa
Titulní strana » Windows » Utility » Vzdálená správa

TeamViewer

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-02-07

Aplikace TeamViewer slouží ke vzdálené správě počítače. Snadno se tak díky němu dočkáte pomoci od vašich přátel s nastavením systému nebo řešením nějakého jiného problému se kterým si nevíte rady. Za dobu než by k vám váš kamarád rozumějící počítačům přijel, můžete mít problém dávno vyřešený

Obsluha aplikace TeamViewer je přitom tak jednoduchá, že jí zvládnou i naprostí začátečníci, což je jeden z nejlepších aspektů programu. Tím druhým je fakt, že je TeamViewer ke stažení zdarma (pochopitelně pouze pro nekomerční použití).

Historie programu TeamViewer

Aplikace byla vyvinuta a poprvé uvolněna ke stažení v roce 2005 společností TeamViewer GmbH. Díky její snadné instalaci, obsluze a šifrování spojení se brzy stala natolik populární, že se dostala prakticky do monopolního postavení v této oblasti.

Ani dnes však její vývoj nespí. TeamViewer je neustále vypilováván k dokonalosti.

Instalace a návod k obsluze

Po klasickém stažení a spuštění na vás vykoukne sympatické okno ve kterém si zvolíte zda program přímo spustit nebo rovnou nainstalovat. První možnost vyberte pokud potřebujete TeamViewer použít jen jednorázově. Tu druhou možnost, pokud ho plánujete spouštět častěji.

Následně musíte protistraně nějakým způsobem doručit vaše ID a heslo (to si můžete případně nastavit i vlastní). Druhá strana si tyto údaje přepíše, klikne na „Připojit k partnerovi“ a to je celé. Nyní má před sebou vaší plochu a váš počítač ovládá stejně snadno jakoby kabely jeho periférií sahaly až k vašemu stroji.

Závěr

Vzdálené ovládání počítače kolem sebe vždycky vyvolávalo pocit určitého nebezpečí a člověk se kvůli tomu těmto programům snažil instinktivně vyhýbat. Díky svému jednoduchému ovládání vás ale TeamViewer snadno přesvědčí, že nejde o žádnou vědu a nic vám nehrozí.


Podrobnosti o TeamViewer

Verze:10.0.38475 Licence:Freeware Velikost:8.67 MB    Homepage: teamviewer.com    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 512 MB,300 MB
3.3333333333333

TeamViewer 10.0.38475
Stahuj (8.67 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Putty náhled Putty
Miniaturní a jednoduchý nástroj pro vzdálenou správu přes SSH.
TeamViewer náhled TeamViewer
Nástroj pro vzdálenou správu počítače, který zvládne ovládat každý