Picasa ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Prohlížeče fotografií

Picasa

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-10-17

Máte nepořádek ve svých fotografiích? Stáhli jste si je vůbec někdy z fotoaparátu do počítače? Picasa vás k tomu možná příjemným způsobem donutí.

V současné době je svět přímo zahlcen různými digitálním fotografiemi. Setkáváme se s nimi na každém kroku, každou vteřinu strávenou na internetu či sociálních sítích. Velké množství digitálních fotografií určitě skrývá každý počítač, včetně toho vašeho a tak by se vám mohl zajisté hodit následující program s názvem Picasa, díky kterému bude správa vašich fotografií mnohem jednodušší a přehlednější.

Picasa je užitečný program, který umí během okamžiku proskenovat váš počítač a najít všechny fotografie na disku a následně je pak můžete řadit do alb, přičemž můžete ke každé z fotografií přidat i pár klíčových slov, což vám zjednoduší jednou pro vždy jejich hledání.

Picasa umí samozřejmě spolupracovat přímo s digitálním fotoaparátem, takže můžete fotografie importovat přímo z něho. Navíc vám Picasa nabízí i jednoduchý editor, díky kterému můžete odstranit drobné chybičky na vašich fotkách, jako jsou například červené oči apod.

Pokud by jste se zajímali o jeho historii pak zjistíte že byl tento program původně vyvíjen jiným výrobcem a teprve následně ho koupil internetový gigant Google, což jen dokazuje jeho špičkové kvality a Picase přidává na kráse podporu sociální sítě Google plus.


Podrobnosti o Picasa

Verze:3.9 - 138.150 Licence:Freeware Velikost:17 MB    Homepage: picasa.google.com    Požadavky: Windows XP (SP3), 256 MB,100 MB
3.875

Picasa 3.9 build 138.150
Stahuj (17 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
FastStone Image Viewer náhled FastStone Image Viewer
Prohlížeč obrázků a fotek umožňující jejich snadný převod mezi formáty.
PhotoScape náhled PhotoScape
Volně šiřitelný prohlížeč a zároveň editor fotografií.
XnView náhled XnView
Univerzální prohlížeč a zároveň jednoduchý editor obrázků.
ACDSee Free náhled ACDSee Free
Verze programu ACDSee v prakticky nejpopulárnější cenové hladině na světě.