Kerbal Space Program ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Simulátory

Kerbal Space Program

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-11-14

Hra Kerbal Space Program nabízí neuvěřitelně komplexní simulátor vesmírného programu. Můžete si navrhnout svou vlastní raketu či raketoplán, vyslat jí do vesmíru a tam plnit nejrůznější předepsané úkoly či jen tak si vymyslet úkoly vlastní.

Kerbal Space Program vás po spuštění přenese na planetu Kerbin (jakoby náhodou velmi podobnou zemi) a ještě konkrétněji na malý kosmodrom, který se skládá z vlastního odpaliště raket, konstrukční haly, velení a přistávací dráhy. Vaše první kroky vedou do haly kde si raketu sestavíte po jednotlivých částech od modulu pro posádku, přes různé stabilizační vychytávky, palivové nádrže až po trysky. Pro úspěšné opuštění atmosféry Kerbinu vám přitom nezbude udělat nic jiného než udělat přesně to co pácháme při letech do vesmíru i my lidé – sestavit raketu alespoň ze dvou částí kdy jedna slouží k dopravení se na orbitu a druhá k manévrování ve vesmíru

Aby se hra po čase nestala nudnou, tak pro nás její vývojáři vymodelovali celý malý solární systém s hvězdou (sluncem) uprostřed obklopenou planetami, takže můžete plánovat i daleké cesty. Demo hry sice obsahuje jen měsíc (Mun), který obíhá kolem Kerbinu, ale i s tím si užijete dost zábavy. A než se vám podaří úspěšně odpoutat od země, přistát na měsíci a zase se vrátit zpět na kosmodrom tak u hry prosedíte více hodin než u leckterého áčkového titulu.

Atraktivní fyzikální model, který dokáže potrápit mozek nejednomu opravdovému inženýrovi za monitorem, zábavný prvek v podobě zelených mužíků jejichž osud držíte ve svých rukou, prakticky neomezené možnosti tvarů a funkčnosti navržených raket a obstojná grafika, která se hýbe i na starých počítačích to vše dohromady dělá z Kerbal Space Program opravdový mezigenerační hit. Demo hry přitom není limitováno časem hraní, ale jen omezenými součástkami ze kterých se staví rakety a absencí planet.


Podrobnosti o Kerbal Space Program

Verze:0.18.3 Licence:Demo Velikost:237 MB    Homepage: kerbalspaceprogram.com    Požadavky: Windows XP (SP2), Core 2 Duo, 4 GB,2 GB
5

KSP demo
Stahuj (237 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Euro Truck Simulator 2 náhled Euro Truck Simulator 2
Druhé pokračování bezkonkurenčního kamionového simulátoru.
Euro Truck Simulator náhled Euro Truck Simulator
Věrný simulátor práce řidiče kamionu pro milovníky dlouhých cest.
Kerbal Space Program náhled Kerbal Space Program
Simulátor letů do vesmíru v raketách a raketoplánech dle vlastního návrhu.
Landwirtschafts Simulator náhled Landwirtschafts Simulator
Simulátor práce nejen se zemědělskou technikou.