Format Factory ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Video » Převod videa

Format Factory

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-01-29

Pokud jste už někdy zkoušeli převádět nějaké to video či audio pak jste jistě narazili na to, že drtivá většina programů určených ke konverzi je placená. Výjimkou je Format Factory, který je dostupný ke stažení zdarma.

Když už je zdarma, tak co nabízí?

  • podporu videa .3gp, .mpg, .mkv, .flv, .swf, .mp4, .avi, .wmv, .mov s další
  • podporu zvukových souborů MP3, Ogg, Wav, Wma ale i MID
  • podporu obrázků

Jak jste jistě pochopili, tak výše jmenované souborové formáty program mezi sebou umí bez potíží převádět. Snadno tak převedete soubor nahraný třeba mobilem do souboru, který otevřete ve vaší televizi nebo si naopak převedete svou oblíbenou filmovou melodii do zvuku, který přehrajete v mobilu. Podobných situací se jistě najde tisíc.

Kolik Format Factory stojí

Nic, jeho používání i stažení je zdarma. Místo přímé platby za program je totiž Format Factory uvnitř zatížen reklamami ze kterých autor získává potřebné peníze pro své živobytí. Tento model je čím dál tím populárnější.

Varování

Protože nejsme server co bezhlavě publikuje jeden software za druhým, ale prakticky všechen přímo testujeme, nezbývá než upozornit na problém programu Format Factory spojený s reklamami. Během instalace musíte asi na 5 místech zrušit zaškrtnutí a zamítnout instalaci nechtěných doplňků prohlížečů a dalšího software, který je k FF přibalený. Sice jde vše pěkně později odinstalovat, ale je to obtěžující.


Podrobnosti o Format Factory

Verze:3.5.0.0 Licence:Adware Velikost:53.6 MB    Homepage: Format Factory    Požadavky: Windows 98, Pentium III, 256 MB,100 MB
4.3823529411765

Format Factory 3.5 cz
Stahuj (53.6 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Format Factory náhled Format Factory
Nástroj, který snadno převede jakýkoliv formát zvuku či videa na jiný.
Total Video Converter náhled Total Video Converter
Nástroj pro konverzi audio a video formátů s možností vypalování.