FlatOut 2 ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Závodní

FlatOut 2

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-20

Hra FlatOut se u hráčů dočkala nebývalé popularity, na což vývojáři ze společnosti Bugbear Entertainment zareagovali tím nejlepším způsobem, a to novým pokračováním nazvaným Flatout 2.

Jak jistě dobře víte, jedná se o výbornou závodní hru plnou destrukcí a druhý díl nazvaný FlatOut 2 vám přinese opět spoustu hodin adrenalinové zábavy se spoustou bouraček, skřípajících plechů a řevu motorů. Oproti předchozímu dílu se mohou hráči těšit na spoustu novinek a vylepšení. Tak například vám hra nabídne automobily s více typy pohonů, vylepšení se dočkal i přilnavost pneumatik, díky které tak budete mít lepší kontrolu nad vozem.

Hra Flatout 2 je rozdělena do základních tří tříd, a to Derby, kdy budete závodit se starými vraky, Race, což je střední třída vozů a nakonec Street se svými supersporťáky. Hlavním tahákem jsou ovšem destrukce, kdy se můžete těšit na plně zničitelné prostředí, kdy můžete zdemolovat jak samotný automobil, tak i okolní prostředí. Prostě nářez. Ke stažení zdarma je dostupná FlatOut 2 demoverze.

Pokud jste si zde přišli pro FlatOut 2 cheaty tak zkuste v hlavním menu zajet do bonusů, zvolte zadat kódy k bonusům a potom zadejte jeden z následujících kódů: GIVECASH, GIEVEPIX, RAIDERS,ELPUEBLO, KALJAKOPPA, GIEVCARPLZ, BIGTRUCK, WOTKINS, a na konec RUTTO.


Podrobnosti o FlatOut 2

Verze:2 Licence:Demo Velikost:476 MB    Homepage: Bugbear Entertainment    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 512 MB,2 GB
4.5769230769231

Flat Out 2 demo
Stahuj (476 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Trackmania 2 náhled Trackmania 2
Druhé pokračování slavné závodní online hry Trackmania.
FlatOut 2 náhled FlatOut 2
Pokračování legendárního závodního simulátoru s rozsáhlým destrukčním modelem.
Trackmania náhled Trackmania
Klasický závodní titul s možností hraní po internetu.