Fifa 15 ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Sportovní

Fifa 15

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-11-21

Už od nepaměti každým rokem na podzim se všichni fanoušci fotbalových simulátorů těší na další pokračování fotbalového simulátoru FIFA. A stejně jako všechny předchozí díly, tak i letošní, zbrusu nová FIFA 15 hráčům nabídne mnoho novinek a vylepšení.

Historie hry Fifa 15

Je to neuvěřitelné, ale zatímco naši otcové byly v dětství ještě odkázání na hru se stolním fotbalem, tak naše generace si již nedovede vzpomenout ani kdy přesně vyšel první díl Fify a právě díky mnohaletým zkušenostem s vývojem této hry se tato čím dál tím více podobá opravdovému fotbalovému zápasu. Obrovskou měrou se na tom podílí herní engine patnáctého pokračování nazvaný „Ignite“ zabezpečující realistickou grafiku a živé obecenstvo na tribunách, dále umělá inteligence hráčů a především jejich snadno uvěřitelná shoda s reálnými „licencovanými“ fotbalovými předlohami.

Nové fotbalové vlastnosti

Velkou změnu ve hře Fifa 15 prodělala fyzika pohybu míče u kterého by jste ani na milisekundu netipovali, že to není ten opravdický což se obzvláště projeví v situacích kdy hráč potřebuje technicky přesněji zpracovat míč přičemž tento efekt se samozřejmě velmi podílí nejen na celkovém zážitku ze hry, ale také na tom nejdůležitějším aspektu hry – hratelnosti.

Vynechat bychom neměli ani hru pro více hráčů, kdy dokážete s vašimi přáteli ovládnout všechny hráče a hrát v plném počtu 22 lidí. Ve více už to opravdu nejde.

Trocha statistických údajů

FIFA 15 dokáže nabídnout snad největší množství licencovaných lig, týmů a samozřejmě i hráčů ze všech možných koutů světa v historii této populární hry. Celkem se tak můžete setkat s:

  • 35 ligami
  • více než 16 tisíci hráči!
  • na neuvěřitelných 41 stadionech

Na přebalu české verze Fify pózuje Michal Kadlec a o skvělý český komentář se starají, kdo jiný než Jaromír Bosák a Petr Svěcený. Fifa 15 je ke stažení zdarma pro PC s Windows, pouze jako demo a pouze přes systém Origin což je obdoba systému Steam, ale od vydavatele Electronic Arts.

Závěr

FIFA 15 je hrou, kterou si nemůže nechat uniknout žádný fanda fotbalu a popravdě pokud vás fotbal baví tak není moc důvodů proč právě Fifu nedoporučit ani jako demo k vyzkoušení zdarma ani jako plnou placenou verzi.


Podrobnosti o Fifa 15

Verze:15 Licence:Demo Velikost:1.66 GB    Homepage: Fifa Výrobce: Electronic Arts Inc.    Požadavky: Windows Vista (32bit), Core 2 Quad, 4 GB,15 GB
4

FIFA 15 demo (origin)
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
World of Warships náhled World of Warships
MMO hra simulující monumentální námořní bitvy od společnosti Wargaming
Fifa 15 náhled Fifa 15
Fotbalový simulátor pro rok 2015 s vylepšenou fyzikou míče