CrystalDiskInfo ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Utility » Testy stability

CrystalDiskInfo

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-12-07

Nástroj CrystalDiskInfo použije prostý uživatel počítače pravděpodobně velmi málo. Pokud se už, ale dopracujete k tomu, že ho skutečně potřebujete, pak z důvodu zjištění aktuálních hodnot které vypovídají o jeho „zdravotním stavu“. CrystalDiskInfo vám totiž přehledně a jednoduše v jednom okně dokáže zobrazit ty nejzásadnější životní funkce vašeho disku.

Co CrystalDiskInfo umí?

Zobrazit teplotu disku, počet restartů (spuštění disku), čas po který již byl disk zapnutý, počet vadných (přemapovaných) sektorů, pravděpodobnost výskytu poruchy, výrobní číslo, ale i množství přenesených dat. To všechno dohromady vám dá rychlý přehled o tom v jakém stavu disk je.

Informace při tom nemusíte nutně zjišťovat u disku který již několik let trápíte ve vašem PC. CrystalDiskInfo se totiž bezvadně hodí pro zjištění stavu disku ihned po jeho zakoupení. Jakmile zjistíte, že váš zbrusu nový pevný disk má „nalítáno“ již několik set hodin, pak se tento program jeví jako nenahraditelný.

CrystalDiskInfo spolupracuje se všemi disky se kterými se můžete dostat do styku včetně SSD, jeho výrobce se snaží neustále rozšiřovat seznam kompatibilních zařízení. Nemalou výhodou je že je tato užitečná aplikace ke stažení zdarma.

Vzhledem k tomu, že během procesu instalace AVG antivirus hlásil u tohoto programu hrozbu, je u nás ke stažení k dispozici již jen přenosná verze CrystalDiskInfo. Potenciálně nebezpečný software u nás nemá co dělat.


Podrobnosti o CrystalDiskInfo

Verze:6.2.2 Licence:Freeware Velikost:3 MB    Výrobce: hiyohiyo    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 128 MB,50 MB
4

CrystalDiskInfo 6.2.2
Stahuj (3 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Aida64 náhled Aida64
Komplexní diagnostický nástroj pro zjištění všech informací o vašem PC.
CrystalDiskInfo náhled CrystalDiskInfo
Nástroj pro rychlé zjištění kriticky důležitých informací o vašem disku.
Prime95 náhled Prime95
Klasický nástroj pro zátěžové testování vašeho počítače.