BitTorrent ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Síť a Internet » Torrent

BitTorrent

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-30

Určitě jste se při brouzdání po internetu nebo na různých fórech setkali s odkazy na soubory s příponou .torrent. Tyto soubory si budete také moci stáhnout, ovšem budete k tomu potřebovat speciální software a jedním z nich je také program s názvem BitTorrent.

Co je BitTorrent a proč zrovna on?

Jedná se o klienta, který vám poslouží právě ke stahování všech možných souborů a to nejen z původního serveru, ale také zároveň od uživatelů, kteří si již dříve stejný soubor stáhli. Práce s klientem BitTorrent je velmi jednoduchá a určitě nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

Pro BitTorrent hovoří mimo jiné i jeho vyzrálost mezi konkurencí, fakt že vás nijak nelimituje, je opravdu rychlý a hlavně, že je BitTorrent ke stažení zdarma.

Verze a instalace

Instalace probíhá tradičně přes instalátor kdy bohužel ani v aktuální verzi se nemusíte vyhnout současné instalace nějakého toho nechtěného software nebo doplňku pro prohlížeč. Buďte proto během instalace programu BitTorrent pozorní ať neponecháte vybrané něco co ve skutečnosti v počítači vůbec nechcete mít.

Závěr

Pokud hodláte stahovat obdobné soubory, pak si BitTorrent nainstalujte do svých počítačů a můžete bez problémů začít. BitTorrent je program, který rozhodně patří do základní softwarové výbavy každého z nás.


Podrobnosti o BitTorrent

Verze:7.9.2 Licence:Freeware Velikost:1 MB    Výrobce: BitTorent Inc.    Požadavky: Windows 2000, Pentium II, 128 MB,50 MB
3.6666666666667

BitTorrent 7.9.2
Stahuj (1.66 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
uTorrent 3.4.2 náhled uTorrent 3.4.2
Minimalistický torrent klient v české lokalizaci a verzi 3.4.2
uTorrent náhled uTorrent
Minimalistický a přesto nekompromisně výkonný torrent klient.
BitTorrent náhled BitTorrent
Rychlý a stabilní torrent klient s dlouhou historií.