Firefox ke stažení zdarma

Firefox

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-16

Pro prohlížení stránek na internetu je důležitý webový prohlížeč. Existuje několik kvalitních webových prohlížečů a jedním z těch, který je u uživatelů stále více oblíben, je Firefox.

Jedná se o přehledný, jednoduchý a moderní webový prohlížeč, který vám nabídne celou řadu užitečných funkcí, které při práci na internetu určitě oceníte.

Firefox je ke stažení zdarma, nabízí intuitivní grafické prostředí, rychlé vyhledávání, anonymní surfování, podpora rozšíření a mnoho dalšího. Určitě vás potěší jednoduchá práce s panely, správce stahování a svou roli zde sehraje důraz na bezpečnost surfování.

Firefox uživatelům nabízí pohodlnou práci, mnoho skvělých a dnes již nepostradatelných funkcí, takže se právem řadí mezi ty nejlepší webové prohlížeče a pokud ho ještě nemáte nainstalovaný, co nejrychleji to napravte. Nainstalovat si náhradu za integrovaný Internet Explorer je nutnost, tak proč nevyužít právě Firefox?


Podrobnosti o Firefox

Verze:35 Licence:Freeware Velikost:37.89 MB    Výrobce: Mozilla.org    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 512 MB,300 MB
3.6666666666667

Firefox 35 cz
Stahuj (37.89 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Opera náhled Opera
Minoritní, ale přesto velmi rychlý a stabilní webový prohlížeč.
Firefox náhled Firefox
Masově rozšířený, rychlý a především bezpečný webový prohlížeč.