Adobe Photoshop ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Práce s grafikou

Adobe Photoshop

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-06

Mnoho lidí experimentuje s grafikou a designem. V dnešní technické době lze provádět všechny možné kreace, ale je k tomu samozřejmě zapotřebí mít ten správný, profesionální nástroj, díky kterému se k takovým výsledkům dopracujeme. Jeden z nejznámějších a zároveň také nejlepších programů pro tvorbu grafiky je bezesporu Adobe Photoshop.

Adobe Photoshop slouží k editaci bitmapových obrázků v té nejvyšší kvalitě, což každý ocení nejenom při úpravách digitálních fotografií, ale také při tvorbě nových obrázků. Součástí tohoto balíku je také například Adobe ImageReady, který je určen pro optimalizaci obrázků pro web.

Pokud si tedy pohráváte s myšlenkou tvořit nebo upravovat své vlastní grafické výtvory a nechcete se obtěžovat s freewarovými alternativami jež jsou o poznání méně vybavené a také mezi sebou navzájem nekompatibilní, zvolte k realizaci těchto myšlenek právě a rovnou profesionální program Adobe Photoshop. Litovat nebudete. Zkušební verze Adobe Photoshop ke stažení zdarma je připravena.

Novinky v Adobe Photoshop

Poslední verze Photoshopu dostala označení CC (Creative Cloud) a i ke stažení byť jeji zkušební varianty je zapotřebí být zaregistrovaný na stránkách Adobe a vše probíhá pěkně moderně, komplikovaně s instalací spousty nechtěných doplňků a funkcí.


Podrobnosti o Adobe Photoshop

Verze:12 CS5 Licence:Zkušební verze Velikost:980 MB    Výrobce: Adobe Systems    Požadavky: Windows XP (SP3), Pentium 4, 1 GB,2 GB
2.5

Photoshop 12
Stahuj (980 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Photoshop CC
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

Windows 11 náhled Windows 11
Bude Windows 11 ke stažení zdarma jako upgrade, tak jak to známe z předchozí verze?
Animation Shop náhled Animation Shop
Nástroj pro snadné vytváření nejen GIF animací.
Zoner GIF Animator náhled Zoner GIF Animator
Starší nástroj k vytváření GIF animací od známého českého výrobce.
Microsoft GIF Animator náhled Microsoft GIF Animator
Snad nejjednodušší a nejstarší nástroj na vytváření GIF animací.
Zoner Callisto náhled Zoner Callisto
Český editor vektorové grafiky ke stažení zdarma.