Ad-Aware Free Antivirus ke stažení zdarma

Titulní strana » Program nemá kategorii

Ad-Aware Free Antivirus

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-02-07

Antivirové řešení Ad-Aware Free Antivirus má dnes již rozměr legendy. Ve světě jde o jeden z nejuznávanějších nástrojů na potírání spyware, virů a jiné havěti, která se může dostat do vašeho počítače.

U nás není tento software tak široce znám především z důvodu absence češtiny. Protože i přesto, že je antivirus Ad-Aware aktuálně lokalizován do více jak 20 jazyků, tak čeština chybí.

Svůj podíl na menší popularitě v našich končinách může mí také to, že jsme my Češi tradičně známí produkcí vlastních, kvalitních antivirových nástrojů a Lavasoft se do tak silného konkurenčního prostředí zrovna „netlačí“.

Pokud patříte do klubu lidí, kteří do teď nebyli schopni rozlišit jaký je rozdíl mezi názvem antiviru ADAWARE a rizikovým reklamním softwarem nazývaným ADWARE, tak jste se právě stali trochu chytřejšími, ale je na zváženou zda by jste si neměli stáhnout raději třeba český antivirus AVG.

Historie antiviru Ad-Aware

Historie Ad-Aware sahá až do minulého tisíciletí, konkrétně do roku 1999 kdy se poprvé objevil jako jednoduchá ochrana nechvalně známého webového prohlížeče Internet Explorer.

Postupem času se však vyvinul v nástroj, který spolehlivě likviduje spyware a nyní obsahuje také antivirus běžící na jádře BitDefender.

V současnosti lze antivirus Ad-Aware stáhnout ve čtyřech verzích. Ta první kterou naleznete zde (pojmenovaná Free) je ke stažení zdarma a zbylé tři jsou odstupňovány cenově podle funkcí, které nabízí.

Co všechno umí Ad-Aware Free Antivirus

  • má opravdu rychlý a mocný antivirus
  • anti-spyware s širokou databází i historických hrozeb
  • ochranný štít v reálném čase
  • ochrana stahovaných souborů
  • doplněk pro bezpečné surfování na internetu
  • hráčský režim kdy sám pozná že nechcete být rušení hláškami ani omezování výkonem

Instalace

Instalace Ad-Aware Free Antivirus je řešena čím dál tím populárnějším instalátorem. Malý soubor, který si stáhnete do počítače nejprve nainstaluje takzvaný „updater“, který sám zajistí stažení nejčerstvější verze antiviru a rovnou s aktuálními virovými databázemi. Ten samý nástroj už v počítači zůstává nainstalovaný a zajišťuje neustále nezávislé aktualizace.

Ale jak už to bývá tak nic není dokonalé. Díky tomuto způsobu nenainstalujete program pokud nebudete připojeni k internetu a také je zde určité riziko toho, že tento způsob instalace někdo zneužije k zatažení nevyžádaného software do vašeho počítače. Sice by to bylo u antivirového programu kuriózní selhání, ale to riziko zde je.

Závěr

pokud v dnešní době lze doporučit nějaký nástroj na ochranu proti virům, spyware, malware či adware pak jeden z nich bude určitě právě recenzovaný antivirus. Jedinou vadou na kráse je absence češtiny, ale to lze překousnout.


Podrobnosti o Ad-Aware Free Antivirus

Verze:11.5.202.7299 Licence:Freeware Velikost:1.84 MB    Výrobce: Lavasoft.    Požadavky: Windows XP (SP3), Pentium III, 1 GB,600 MB
5

Ad-Aware 11.5.202.7299
Stahuj (1.84 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Chris - 2022-11-09 05:56:33

Greetings, We would like to run video ad campaigns from top brands on kestazenizdarma.cz for 1 year though our own player tag or VAST/VPAID tags if you have your own video player We gather the demand by maintaining direct partnerships with some of the biggest demand channels like Google, Appnexus, PubMatic (Top 50 demands) + Direct Advertisers like Samsung, Honda, Toyota, Starbucks, Wix, DigitalOcean etc. We work with multiple over 400 websites including 100 in the Europe. How can I get information on advertising on your website?

odpovědět

Chris - 2023-01-19 03:47:50

Hi there, We would like to run video ad campaigns from top brands on kestazenizdarma.cz for 1 year though our own player tag or VAST/VPAID tags if you have your own video player We are a Google Premier Partner and we connected top 50 ad networks, SSPs, and DSPs to achieve the highest results. We work with multiple over 400 websites including 100 in the Europe. How can I get information on advertising on your website?

odpovědět

Doporučujeme