Winamp ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » MP3 a Zvuk » Přehrávače hudby

Winamp

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-20

Každý z nás si na počítači rád přehrává muziku nebo filmy a je samozřejmé, že k této činnosti musíte mít v počítači nainstalovaný program, který vám to umožní a nejlépe ke stažení dzarma.

Jeden z těch vůbec nejoblíbenějších je bezesporu Winamp. Jedná se o skvělý multimediální přehrávač, díky kterému můžete přehrát audio či video soubory v různých formátech jako například audio mp3, WAV, FLAC, AAC, MIDI a mnoho dalších tak i video ve formátech AVI, MPEG a další.

Co všechno Winamp umí?

Díky Winamp můžete také sledovat internetové televize či poslouchat internetová rádia, program podporuje kapesní přehrávače iPod, lze v něm převádět běžné CD do formátů mp3 a jistě vás zaujme i grafický ekvalizér. Winamp je přehledný a se spoustou užitečných funkcí. Winamp je ke stažení zdarma a jedinou slabinou Winampu je, že jeho vývoj byl před časem ukončen. Ne snad proto že by o program nebyl zájem, ale z důvodu že už se zkrátka neměl kam dále vyvíjet a uživatelé se snažili čím dál tím častěji stahovat starší verze Winamp aby se vyhnuli nechtěným novinkám které program jen „nafukovali“ a jejich reálný přínos byl nulový.

Instalace

V podstatě stačí jen stáhnout a nainstalovat. Zdánlivě jednoduchý úkol komplikuje nejrozšířenější verze která je totálně zavirovaná a šíří jí většina stahovacích rozcestníků včetně těch českých. Verze, kterou si můžete stáhnout od nás viry neobsahuje.

Závěr a nové informace

Tento přehrávač můžeme jen a jen doporučit a jedná se o jeden z programů které by jste měli stáhnout ihned po instalaci nových Windows. Podle webových stránek winampu to vypadá, že se budeme moci brzy těšit na jeho vzkříšení.


Podrobnosti o Winamp

Verze:5.666 Licence:Freeware Velikost:19 MB    Homepage: Winamp    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 256 MB,50 MB
5

Winamp
Stahuj (19 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Zoom Player náhled Zoom Player
Přehledný přehrávač audia a videa pro váš počítač.
Windows media player 12 náhled Windows media player 12
Multimediální přehrávač, součástí Windows 7 a 8.
KM Player náhled KM Player
Jednoduchý a výkonný multimediální přehrávač pro vaše Windows.
Winamp náhled Winamp
Tradiční přehrávač mp3 a dalších nejen hudebních formátů.