The Sims 2 ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Simulátory

The Sims 2

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-06

Sociální simulátory chytly mnoho hráčů za srdce, o čemž svědčí i nebývalý ohlas na hru s názvem The Sims od vývojářů ze společnosti Maxis. Stejní vývojáři ve spolupráci s herním gigantem Electronic Arts připravili pro dychtivé fanoušky této hry pokračování s názvem The Sims 2.

Stejně jako v předchozím díle, tak i zde budete provázet simíky na jejich cestě životem se všemi radostmi i starostmi. Oproti předchozímu dílu se dočkáte mnoha novinek a vylepšení, a to nejenom po grafické stránce. Každý ze simíků má samozřejmě své potřeby, stejně jako běžný člověk a tak se musíte postarat nejenom o bydlení, ale také o stravu, oblečení zaměstnání a samozřejmě budete také navazovat nová přátelství s ostatními lidmi a v neposlední řadě se budete věnovat mnoha svým koníčkům.

The Sims 2 je naprosto špičkový, po všech stránkách vyladěný simulátor běžného života, který si určitě musíte zahrát. Demo hry The Sims 2 je připraveno ke stažení zdarma.


Podrobnosti o The Sims 2

Verze:2 Licence:Demo Velikost:279 MB    Homepage: Electronic Arts    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium III, 256 MB,3 GB
3.7142857142857

The Sims 2
Stahuj (279 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry