Pou ke stažení zdarma

Titulní strana » Android » Hry » Simulátory
Titulní strana » Android » Hry » Volný čas

Pou

Autor recenze: Daniel Kočica, 2015-01-20

Když jsem poprvé viděl simulátor živočicha jménem Pou tak jsem si říkal, že to snad nemůže být ani pravda. Tamagotchi se vrátil! No není to úplně kopie této slavné hry, ale dost podobného toho v sobě má.

Jak se Pou hraje

Vcelku příjemně. Nejprve se vám na obrazovce objeví Pou jako mimino, krmíte ho, čistíte, hrajete si s ním různé hry, necháváte ho vyspat a ten se vám za to odvděčí veselým kukučem a po čase také růstem spojeným s postupem do dalšího levelu.

Hra vás nenutí se vašemu Pouikovi věnovat každou hodinu ani každý den. Pokud na něj zapomenete tak ho po čase najdete nanejvýš dost unaveného, špinavého, nemocného, hladového a smutného. Vše se dá spravit trochou péče. Pouovi dáte najíst, vymydlíte ho houbou, začutáte si s ním s balónem a vše je zase OK. Na druhou stranu, čím větší péči mu dáváte tím rychleji postupujete.

Co je na tom tak zábavného

Zábavným aspektem a doslova trhákem hry je možnost svého Pou spřátelit s jiným pomocí internetu. Buďto tak můžete učinit s vašimi reálnými přáteli a nebo i náhodně. Po spřátelení uvidíte jak se vyvíjí svěřenci vašich kamarádů, ve kterém jsou levelu a jak zrovna vypadají. Tím se dostáváme k druhé chytlavé části hry. Pou lze totiž zařadit i mezi oblékací hry. Váš malý mimozemšťan může mít apartní klobouček, vrtulku, gangsterský oblek, havajskou zástěrku, no prostě cokoliv. Na to si, ale musíte vydělat svým postupem ve hře.

Výhodou hry Pou je, že je ke stažení zdarma a autoři se snaží vydělávat pouze na speciálním obsahu, který prodávají přímo uvnitř hry. Je při tom na vás jestli se budete snažit hrou „prošlapat“ zcela regulérně sami a nebo si pomůžete dokoupením nějakého toho speciálního obsahu.

Jako trochu problematické vidím chování hry k systému. Zatímco na tabletu šlapala jako hodinky, tak na mobilním telefonu jí bylo potřeba vždy ukončit ve správci běžících aplikací jinak rychle vybíjela baterku. Pokud to s hrou myslíte vážně tak se určitě před založením nové postavy zaregistrujte. Jenom tak v případě přeinstalace nebo výměně mobilu nepřijdete o aktuální vývoj svého Poua.


Podrobnosti o Pou

Verze:1.4 Licence:Freeware Velikost:19.9 MB    Homepage: Pou.me    Požadavky: Android 1.5,
4.05

Pou na Google Play
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

Pou náhled Pou
Simulátor umělého života ve stylu Tamagotchi pro Váš Android.