Fraps ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Zachytávání obrazovky
Titulní strana » Windows » Video » Zachytávání obrazovky

Fraps

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-10-19

Jedním z nejlepších a zároveň také nejoblíbenějších nástrojů pro zachytávání obrazovky je Fraps.

Spousta herních nadšenců se chce na internetu pochlubit svými herními úspěchy, k čemuž využívají některé z mnoha programů, díky kterým mohou snímat obrazovku a mají tak možnost zachytit jak obrázky tak video.

Jedná se o univerzální aplikaci pro Windows, díky které můžete zachytit veškerá videa z her podporujících DirectX či Open GL technologii. Můžete zachytit video v reálném čase ve vysokém rozlišení a s vysokou rychlostí až 120 snímků za sekundu.

Mezi nevýhodami oproti třeba aplikaci Bandicam je často skloňována velikost souborů, které FRAPS produkuje, na druhou stranu díky tomu jsou všechny video záznamy z frapsu ve skvělé kvalitě a vy si tak můžete bez problémů uchovat vaše herní výsledky ve vašem počítači bez ztráty kvality a nebo si je enkódovat a pochlubit se s nimi online. Jestli se právě touto činností hodláte zabývat, pak určitě Fraps vyzkoušejte, litovat jednoznačně nebudete.


Podrobnosti o Fraps

Verze:3.5.99 Licence:Shareware Velikost:2 MB    Výrobce: Beepa Pty Ltd.    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 512 MB,50 MB
3.2

Fraps Setup
Stahuj (2 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Fraps náhled Fraps
Nejznámější program pro zachytávání videa z vaší obrazovky.
Bandicam náhled Bandicam
Nadstandardně vybavený program pro záznam všeho co se děje na vašem monitoru.