Fifa 15 ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Sportovní

Fifa 15

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-11-21

Už od nepaměti každým rokem na podzim se všichni fanoušci fotbalových simulátorů těší na další pokračování fotbalového simulátoru FIFA. A stejně jako všechny předchozí díly, tak i letošní, zbrusu nová FIFA 15 hráčům nabídne mnoho novinek a vylepšení.

Historie hry Fifa 15

Je to neuvěřitelné, ale zatímco naši otcové byly v dětství ještě odkázání na hru se stolním fotbalem, tak naše generace si již nedovede vzpomenout ani kdy přesně vyšel první díl Fify a právě díky mnohaletým zkušenostem s vývojem této hry se tato čím dál tím více podobá opravdovému fotbalovému zápasu. Obrovskou měrou se na tom podílí herní engine patnáctého pokračování nazvaný „Ignite“ zabezpečující realistickou grafiku a živé obecenstvo na tribunách, dále umělá inteligence hráčů a především jejich snadno uvěřitelná shoda s reálnými „licencovanými“ fotbalovými předlohami.

Nové fotbalové vlastnosti

Velkou změnu ve hře Fifa 15 prodělala fyzika pohybu míče u kterého by jste ani na milisekundu netipovali, že to není ten opravdický což se obzvláště projeví v situacích kdy hráč potřebuje technicky přesněji zpracovat míč přičemž tento efekt se samozřejmě velmi podílí nejen na celkovém zážitku ze hry, ale také na tom nejdůležitějším aspektu hry – hratelnosti.

Vynechat bychom neměli ani hru pro více hráčů, kdy dokážete s vašimi přáteli ovládnout všechny hráče a hrát v plném počtu 22 lidí. Ve více už to opravdu nejde.

Trocha statistických údajů

FIFA 15 dokáže nabídnout snad největší množství licencovaných lig, týmů a samozřejmě i hráčů ze všech možných koutů světa v historii této populární hry. Celkem se tak můžete setkat s:

  • 35 ligami
  • více než 16 tisíci hráči!
  • na neuvěřitelných 41 stadionech

Na přebalu české verze Fify pózuje Michal Kadlec a o skvělý český komentář se starají, kdo jiný než Jaromír Bosák a Petr Svěcený. Fifa 15 je ke stažení zdarma pro PC s Windows, pouze jako demo a pouze přes systém Origin což je obdoba systému Steam, ale od vydavatele Electronic Arts.

Závěr

FIFA 15 je hrou, kterou si nemůže nechat uniknout žádný fanda fotbalu a popravdě pokud vás fotbal baví tak není moc důvodů proč právě Fifu nedoporučit ani jako demo k vyzkoušení zdarma ani jako plnou placenou verzi.


Podrobnosti o Fifa 15

Verze:15 Licence:Demo Velikost:1.66 GB    Homepage: Fifa Výrobce: Electronic Arts Inc.    Požadavky: Windows Vista (32bit), Core 2 Quad, 4 GB,15 GB
3.9411764705882

FIFA 15 demo (origin)
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

World of Warships náhled World of Warships
MMO hra simulující monumentální námořní bitvy od společnosti Wargaming
Fifa 15 náhled Fifa 15
Fotbalový simulátor pro rok 2015 s vylepšenou fyzikou míče