Counter Strike Source ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Hry » Akční

Counter Strike Source

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-06-26

Vynikající akční hra Counter Strike je mezi hráči velmi populární, o čemž svědčí velmi početná hráčská základna. Všichni fanoušci jistě znají i pokračování původního herního klenotu 1.6, které se jmenuje Counter Strike Source.

V této akční multiplayerové hře hrané z pohledu první osoby se oproti původnímu dílu dočkáte mnoha změn a to nejen grafiky, kdy hra opět využívá engine Half-Life (pochopitelně modernější verzi 2). Proti sobě se opět postaví dva týmy, z nichž jeden bojuje na straně teroristů a ten druhý na straně protiteroristické skupiny.

V Counter Strike Source budete moci plnit i celou řadu vedlejších úkolů jako je například záchrana rukojmí, likvidování nebezpečných bomb, případně ochran VIP. Hra se navzdory všem zlým jazykům stala opět populární stejně jako předchůdce. Nejen autorům, ale také herní komunitě (nebo v tomto případě by se dalo říci vedení světové ligy) se podařilo totiž ohlídat zásadní aspekty ovladatelnosti a hratelnosti.

Jak již bylo zmíněno z Counter Strike Source se stal světový fenomén, který lze bez nadsázky nazvat sportem. Pořádány jsou v něm nejen místní ale i celosvětové soutěže. Začněte hrát doma, přidejte se k nějakému klanu a staňte se šampiónem!

Kromě stažení samotné hry Counter Strike Source vám doporučujeme i ke stažení zdarma potřebného patche, takže naše stránky bedlivě sledujte a svou hru si průběžně aktualizujte.


Podrobnosti o Counter Strike Source

Verze:2678 Licence:Placená Velikost:1.37 GB    Výrobce: Valve Corporation    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 512 MB,2 GB
4.0892857142857

CSSClient_build_2768.rar
Stahuj (externí odkaz)

Diskuze

Doporučujeme

World Of Tanks náhled World Of Tanks
Populární tankový, arkádově laděný simulátor s výbornou hratelností.
Mafia: The City of Lost Heaven náhled Mafia: The City of Lost Heaven
Snad nejlepší česká hra všech dob. Z mafiánského prostředí.
War Rock náhled War Rock
Populární online akční hra od korejských Dream Execution.
Quake 3 náhled Quake 3
Klasická střílečka hraná z prvního pohledu. Pokračování Quake 2.
Call Of Duty 2 náhled Call Of Duty 2
Akční válečná střílečka z roku 2005 - legenda, kterou musíte mít.