CCleaner ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Utility » Optimalizace Windows

CCleaner

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-24

CCleaner to je jednoduchý a přehledný nástroj pro optimalizaci vašich Windows. Systém dokáže urychlit díky důkladnému vyčištění všeho známého balastu, kterým jste si postupně zaneřádili vaše PC od jeho instalace. Princip jeho fungování je přitom naprosto jednoduchý a účinný již od roku 2012 kdy se poprvé objevil v našich počítačích. Jde především o:

  • odstranění dočasných souborů Windows
  • odstranění dočasných souborů po jiných programech
  • vyčištění registru Windows od nepotřebných záznamů
  • optimalizaci registru Windows

Mimo to zná CCleaner dokonale prohlížeče jako je Chrome nebo Firefox a díky této dovednosti je na požádání dokáže oříznout o data která pro svůj běh nepotřebují. Program CCleaner stejným způsobem ošetřuje všechny známé aplikace které jsou v jeho portfoliu, takže se vám nestane že by vám něco znefunkčnil, protože vše je již dávno odzkoušené u vývojářů a také u velkého množství ostatních uživatelů CCleaneru.

Program je distribuován jako freeware určený pro nekomerční účely ve formě ořezaného produktu, který je zbaven některých funkcí, ale pokud si vystačíte se základem a nepotřebujete i defragmentaci, nebo plánovat čištění počítače případně monitorovat ho v reálném čase tak z něj nemusíte mít obavy.

Stačí pouze stáhnout, nainstalovat, spustit a okamžitě si můžete díky CCleaneru užívat počítače jako by byl čerstvě nainstalovaný. V poslední verzi (CCleaner 5) navíc podporuje i 64-bit verze Window 7, Windows 8 a nově také Windows 10.

Pokud vezmete do úvahy že je tento čistič PC zdarma (pro nekomerční účely a s jistými výše uvedenými omezeními) a také to že je CCleaner lokalizován i do češtiny, tak prostě není co řešit.


Podrobnosti o CCleaner

Verze:5.14 Licence:Freeware Velikost:6.77 MB    Homepage: CCleaner    Požadavky: Windows XP (SP3), Pentium III, 256 MB,50 MB
3.9

CCleaner 4.16
Stahuj (5 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

CClener 5.14
Stahuj (7 B)
zkontrolovanoneobsahuje viry

CCleaner pro android CCleaner pro android
Oblíbený čistič operačního systému funguje i na operačním systému Android. % 0 2 MB
Diskuze

Dominika - 2015-01-01 14:07:20

Tento program mi nejde otevřít. Nevím proč? Mám Android 4.4.2 Umíte mi poradit?Díky.Dominika,....................................

odpovědět

Daniel - 2015-01-04 19:22:54

A zkoušíte nainstalovat ten pro Android? z http://www.kestazenizdarma.cz/ccleaner-pro-android/ komentář totiž píšete k tomu pro Windows :)

odpovědět

Doporučujeme

AVG PC Tuneup náhled AVG PC Tuneup
Nástroj na zrychlení vašeho počítače od známého výrobce
StartW8 náhled StartW8
Aplikace, která přidá tlačítko start do Windows 8.
Windows 8 Metro Disabler náhled Windows 8 Metro Disabler
Jednoduchý způsob jak se zbavit Metra ve Windows 8 a zajistit tlačítko Start.
CCleaner náhled CCleaner
Účinný, jednoduchý, přehledný a počeštěný nástroj k optimalizaci Windows.