BitTorrent ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Síť a Internet » Torrent

BitTorrent

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-07-30

Určitě jste se při brouzdání po internetu nebo na různých fórech setkali s odkazy na soubory s příponou .torrent. Tyto soubory si budete také moci stáhnout, ovšem budete k tomu potřebovat speciální software a jedním z nich je také program s názvem BitTorrent.

Co je BitTorrent a proč zrovna on?

Jedná se o klienta, který vám poslouží právě ke stahování všech možných souborů a to nejen z původního serveru, ale také zároveň od uživatelů, kteří si již dříve stejný soubor stáhli. Práce s klientem BitTorrent je velmi jednoduchá a určitě nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

Pro BitTorrent hovoří mimo jiné i jeho vyzrálost mezi konkurencí, fakt že vás nijak nelimituje, je opravdu rychlý a hlavně, že je BitTorrent ke stažení zdarma.

Verze a instalace

Instalace probíhá tradičně přes instalátor kdy bohužel ani v aktuální verzi se nemusíte vyhnout současné instalace nějakého toho nechtěného software nebo doplňku pro prohlížeč. Buďte proto během instalace programu BitTorrent pozorní ať neponecháte vybrané něco co ve skutečnosti v počítači vůbec nechcete mít.

Závěr

Pokud hodláte stahovat obdobné soubory, pak si BitTorrent nainstalujte do svých počítačů a můžete bez problémů začít. BitTorrent je program, který rozhodně patří do základní softwarové výbavy každého z nás.


Podrobnosti o BitTorrent

Verze:7.9.2 Licence:Freeware Velikost:1 MB    Výrobce: BitTorent Inc.    Požadavky: Windows 2000, Pentium II, 128 MB,50 MB
3.3571428571429

BitTorrent 7.9.2
Stahuj (1.66 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

uTorrent 3.4.2 náhled uTorrent 3.4.2
Minimalistický torrent klient v české lokalizaci a verzi 3.4.2
uTorrent náhled uTorrent
Minimalistický a přesto nekompromisně výkonný torrent klient.
BitTorrent náhled BitTorrent
Rychlý a stabilní torrent klient s dlouhou historií.