Bandicam ke stažení zdarma

Titulní strana » Windows » Grafika » Zachytávání obrazovky
Titulní strana » Windows » Video » Zachytávání obrazovky

Bandicam

Autor recenze: Daniel Kočica, 2014-10-18

Nahrávání všeho, co se děje na monitoru je dnes již běžnou záležitostí a tak vám určitě k tomuto účelu přijde vhod šikovný prográmek, který se jmenuje Bandicam.

Právě díky Bandicamu budete totiž bez problémů schopni pořizovat záznam jak různých obrázků, tak i videa a také, dnes již velmi populárního, nahrávání her.

Kromě her můžete samozřejmě zaznamenat práci v programech jako jsou Skype, iTunes, PowerPoint, různé Flash aplikace anebo přímo živé streamované vysílání. Výhodu tohoto programu je výtečný kompresní algoritmus, takže výsledná videa jsou datově menší než u jiných programů a přesto ve stejné kvalitě. Dalším nesporným kladem je též možnost nahrávání více jak 24 hodin bez přerušení a mnoho dalších vychytávek.

Bandicam toho umí opravdu mnoho a byla by škoda si tento program alespoň nevyzkoušet, i když je už nyní jasné, že u něj spoustu z vás zůstane.

Hlavní výhody Bandicamu lze shrnou do několika bodů:

  • skvělý kompresní poměr vytváří opravdu malé soubory
  • natáčí až do rozlišení 4K (na to už potřebujete ale opravdu výkonné PC)
  • není omezen maximální velikosti souborů
  • není omezen maximálním délkou záznamu
  • umí nahrávat video na youtube přímo bez dalšího převádění
  • umí nahrávat jak celou obrazovku, tak výřez, podporuje nahrávání z her na DirectX i OpenGl, podporuje nahrávání z videa v kompresním formátu H.264

Je Bandicam ke stažení zdarma?

Ke stažení zdarma se nabízí zkušební verze, která nabízí všechny funkce jako ta placená. Omezení spočívá v možnosti nahrávání pouze 10 minut a výsledné video bude obsahovat vodoznak s logem Bandicam.


Podrobnosti o Bandicam

Verze:2.1.3.757 Licence:Zkušební verze Velikost:9.21 MB    Výrobce: Bandisoft.    Požadavky: Windows XP (SP2), Pentium 4, 512 MB,2 GB
4.05

Bandicam 2.1
Stahuj (9 MB)
zkontrolovanoneobsahuje viry

Diskuze

Doporučujeme

Fraps náhled Fraps
Nejznámější program pro zachytávání videa z vaší obrazovky.
Bandicam náhled Bandicam
Nadstandardně vybavený program pro záznam všeho co se děje na vašem monitoru.